Plaki – për Hashim Thaqin funny

adf.ly PLAKI Për Hashim Thaqin migja stupcat vedati portokalli funny fiks fare mixha paparapar noizy dafina zeqiri leonora jakupi meda shqip humor hajgare vesa luma albanian talent adem jashari adelina ismajli folklorike serbia melodi lahut plaku the best apartament 2xl familja moderne kafeneja jone politik shpat kasapi kosov bbc tirana prishtina tingulli 3nt ermal fejzullahu begjet pacolli te qeshum justin bieber nelly eminem kanibal duda unikatil ligjerata islame flori elvana gjata, kosova new, hashimi, new, eminem recovery download, dr.dre, new, Shkarko, Muzike, Shqiptare, Muzika, Shqipe, Albanian, Music, Albenian, Musik, Humora, Shqip, Humore, Shqiptare, Humori, Shqiptar, Filma, Shqip, Filme, Shqiptare, Filmat, Shqiptar, Filmi, Shqiptare, Video, Klipe, Shqip, Klipi, Klipat, Clipe, Clipa, Clipi, Shqip, Stupcat, Stupc, Egjeli, Gezuar, Pavarsia, Perrall, Prrall, Tupan, Familja, Adelina, Nora, Genta, Ermal, Fejzullahu, Ermali, Blero, Shpat, Kasapi, Tingulli3nt, Sinan, Meda, Gazi, Gentiana, Humor, Shqip, Filma, Shqip, Shqiptar, 2007, forumi, shqiptar, forume, shqiptare, chat, shqip, albachat, albanian, chat, forumi, shqiptar, forum, shqip, albanian, forum, albanian, forums, albanian, chats, kuiz, shqip, kuizi, dituri, top, lista, shqiptare, faqe, shqip, faqet, shqipetare, gratis, dating, shqip, njoftohu, takime, albume, albumet, me, te, reja, 2006, 2007, 2005, albumi, fundit, show, televizive, fiks, fare, perrall, tupan, kafeneja, jone, familja, moderne, portokalli

8 Replies to “Plaki – për Hashim Thaqin funny”

  1. Bravo plaki, bash qashtu o. hashimi o ni manjak karrierist qe po dojne me shti kosoven ne xhep.

  2. O TI PISE PLAK PO HASHIMI TE KA SJELL LIRIN ME SHOK DHE AMERIK SE TI KISHE NGORDH NEN SUNDIMIN SERB BRE MUT:

  3. kerkush nuk te jep me hanger o hapuq zi grahi bothes e puno se Hashimi dje ka ardh ne pozit

  4. qfar karlivadhi .po o rrot bicikle ai gisht esht shenje fitores e kuku per neve po nejse sdo me than gje kjo plakut me telefon dikush e ka inqizu eja ka dhan mas ndej nja 3 qaja Gratis mei pi ahhaah

  5. ai po e qon gishtin,qe do te thot ashtu,pra,si dhe e qon gishtin e vogel ,a te kishte que kishtin e mesem ateher katastrofe,nuk duhet ti shikoim gjerat aqe ngusht,neve ne KOSOV na nevoiten njerz qe punoin dhe e ndertoin vendin se a e qon gishtin a nuk e qon,ajo eshte kreit tjeter shkau ta ka qu gishtin edhe skini guxovt me bere ze,kurse neve nese bejm nje levizje trupore apo gjymtyre,menjiher,a shiko se si po ben,apo nuk i pelqen ,,,ne jemi ne mes veti te fort dhe te komplexum

Leave a Reply

Your email address will not be published.