Ryva Kajtazi – Barnatore ( Video Klip )

muzikpapare.com Ryva Kajtazi – Barnatore ( Video Klip ) [ MuzikPaPare.COM ] Albanian Downloads Center Shqip, Muzik, Shqip, Video, Shqip, Filma, Shqip, Humor, Shqip, Shkarko, Muzike, Shqiptare, Muzika, Shqipe, Albanian, Music, Albenian, Musik, Humora, Shqip, Humore, Shqiptare, Humori, Shqiptar, Filma, Shqip, Filme, Shqiptare, Filmat, Shqiptar, Filmi, Shqiptare, Video, Klipe, Shqip, Klipi, Klipat, Clipe, Clipa, Clipi, Shqip, Stupcat, Stupc, Egjeli, Gezuar, Pavarsia, Perrall, Prrall, Tupan, Familja, Adelina, Nora, Genta, Ermal, Fejzullahu, Ermali, Blero, Shpat, Kasapi, Tingulli3nt, Sinan, Meda, Gazi, Gentiana, Humor, Shqip, Filma, Shqip, Shqiptar, 2007, forumi, shqiptar, forume, shqiptare, chat, shqip, albachat, albanian, chat, forumi, shqiptar, forum, shqip, albanian, forum, albanian, forums, albanian, chats, kuiz, shqip, kuizi, dituri, top, lista, shqiptare, faqe, shqip, faqet, shqipetare, gratis, dating, shqip, njoftohu, takime, albume, albumet, me, te, reja, 2006, 2007, 2005, albumi, fundit, show, televizive, fiks, fare, perrall, tupan, kafeneja, jone, familja, moderne, portokalli, digitalb, tv, live, top, channel, video, shqiperia, shqipria, albania, kosova, kosovo, pavaresia, pavarsia, argetim, zbavitu, si, ta, kaloj, kohen, lire, i, Shkupi, prishtina, gjilani, tetova, struga, durrsi, mitrovica, lajme, shqip, lajmet, shqiptare, bbf, my, music, rtk, premier, feja, islame, muslimanet, islamistet, Albanian Music, Muzik Shqip, Lajme Shqip, Albania Chat, MP3 Shqip, Miss
Video Rating: 4 / 5

9 Replies to “Ryva Kajtazi – Barnatore ( Video Klip )”

  1. sexy eshte per njerzit nuk eshte vetem per kafsht sexy ka dal prej gjenetit dhe sexy e mban njeriun dhe gje normale eshte. pse mendoni ju ftyrat publike nuk ban me ba sex….a

  2. qy ti bukuroshe a sie ke emrine e verete kjo Ryva esht nja ma SEKSIT prej kengetarve oki

  3. me fal ti bukuroshe por sa e gjykon dikon tjeter munesh lirisht me ja fillu pi vetes pik se pari ti po po e tregon vetin me kto fjale qe ike shenu ne video te ryves si pershembul laperic lavire edhe ajo fjala qe e pate shkru k*** turp se pari per ty se si femen shqiptare edhe e kulturuar nuk i kishe shenu kto fjal po me fal e qite posht vetin tasht ME TJERA FJAL JETOJE JETEN TENDE BON DISHKA EJO ME I KQYR TJERT EDHE ME SHENU KSI FJAL NE YOUTUBE GET A LIVE DMN GIRLLL

  4. e ktu ryva kete kenge ja ka kushtura posaqerishte vetse edhe a e din i pse se jo per barntore po e shkreta as spitali se man qka ka perjetu kjo se secilin frajer qe e bon mas pari e mytin dajka shkretn tani boj seks per gjynah me to lapericccc

Leave a Reply

Your email address will not be published.