“Vetëvendosje” u arrestua Albin Kurti

te gjitha te rejat ne facrbook www.facebook.com mp3, shqip, muzik,shqip, video, shqip, filma, shqip, humor, shqip, shkarko, muzike, shqiptare, muzika, shqipe, albanian, music, albenian, musik, humora, shqip, humore, shqiptare, humori, shqiptar, filma, shqip, filme, shqiptare, filmat, shqiptar, filmi, shqiptare, video, klipe, shqip, klipi, klipat, clipe, clipa, clipi, shqip, stupcat, stupc, egjeli, gezuar, pavarsia, perrall, prrall, tupan, familja, adelina, nora, genta, ermal, fejzullahu, ermali, blero, shpat, kasapi, tingulli3nt, sinan, meda, gazi, gentiana, humor, shqip, filma, shqip, shqiptar, 2007, forumi, shqiptar, forume, shqiptare, chat, shqip, albachat, albanian, chat, forumi, shqiptar, forum, shqip, albanian, forum, albanian, forums, albanian, chats, kuiz, shqip, kuizi, dituri, top, lista, shqiptare, faqe, shqip, faqet, shqipetare, gratis, dating, shqip, njoftohu, takime, albume, albumet, me, te, reja, 2006, 2007, 2005, albumi, fundit, show, televizive, fiks, fare, perrall, tupan, kafeneja, jone, familja, moderne, portokalli, digitalb, tv, live, top, channel, video, shqiperia, shqipria, albania, kosova, kosovo, pavaresia, pavarsia, argetim, zbavitu, si, ta , kaloj, kohen, lire, i, shkupi, prishtina, gjilani, tetova, struga, durrsi, mitrovica, lajme, shqip, lajmet, shqiptare, bbf, my, music, rtk, premier, feja, islame, muslimanet, islamistet, albanian music muzik shqip, lajme shqip, albania chat, mp3 shqip, miss albania, music shqip, miss kosova, mp3 shqip falas
Video Rating: 3 / 5

25 Replies to ““Vetëvendosje” u arrestua Albin Kurti”

 1. @KosovaNWO Why are you talking about independence so fucking much UCK-ja did not fight for independence.

 2. thuuuu robt ja qifsha mazi se shkieeet bre pidhine nanes ja shkerdehfsha nboth motrat ktyne bre serbt e nones hajnat jav qifsha per 10 euro mashum rrog ekan bo kto qeshtu ket reagin policia

 3. @KosovaNWO never been better ???? This proves that kosova isnt even a democratic state but on the brink to a police state?? WHY WAS HE ARRESTED ??? for expresing his political views about this corrupt govenmerment. Who are puppets for the USA. Thacis goverment are letting the Serbia to breath in our country. If Albin Kurti whould became Prime minister we whould have had an own army and our really flag and not that shitty flag the west choosed for us.

 4. the arrest warrant was issued by the republic of kosova weeks before this happened . albin kurti did not respect kosova law !! he should have turned himself in like a man . this stupid prick needs to get his politics straight !! his message is destructive to our countries future . without any doubt in my mind he’s playing our people right into the the hands of the Serbs !! 74 countries recognize kosova right now . we could not have done it alone .Thank you KLA USA NATO EU

 5. it’s bad enough that we have the serbs trying night and day to undermine our independence , we deffinitely don’t need an albanian politician albin kurti to do it from the inside of our community !! kosova never been better , we are a beacon a light for all other struggling people of the world . now we are free but we must be smart in beleiving any person – besnik Ban bese mos I zine albin kurtit

 6. it’s bad enough that we have the serbs trying night and day to undermine our independence , we deffinitely don’t need an albanian politician albin kurti to do it from the inside of our community !! kosova never been better , we are a beacon a light for all other struggling people of the world . now we are free but we must be smart in beleiving any person – besnik Ban bese mos I zine albin kurtit

 7. I think Albin kurti is working with Serbia to try and undermine kosovas independence !!
  if kosova was able to free itself from Serbia by it’s self and without help , them I can understand albin asking for eulex to leave the country . kosova didn’t free itself , the USA and Europe helped us . if not for them , who knows what would happen . we kosovars since independence have voted for our leaders in fair elections , and fibalky control our own destinys again . we invited eulex to help us …

 8. bre ropt ja qifsha me polici e me eulex se shki jeni

  ki njery e don kosoven edhe lufton per to
  bone albinin president kosova bahet ma e mir se zvicra

 9. njeri i cili hapt i ka thene serbis gjithmon se jemi shtet jemi forc jemi shqiptar eska me nive me lujt sod polict tan emebshtesin per asfallti marri o polict ekosoves marri per juve shkoni ne mitrovic ashtu arestoni kriminelat eluftes qe po sjedhen simekon ne shtet te vetin mare per qeveri mare per te gjith ata qe jan sod ne pushtet marri ju them une

 10. palidhje edhe po te ish kon fajtor albini edhe pse sosht fajtor qka ke kJo arresto liro arresto liro kjo te kallzon qe ky osht politikisht tuju arrestu sepse politkanet si thaqi ndihen te rrezikume…ky osht problemi.

 11. o Kosovar, ju po lypni qi nane krejt, se vet e keni qit hashimin ktu ku osht edhe klyshat e tij. tung

 12. o kosovar te dashur hapni syte mire se keni me mesuar si shqiperia qe bastard saliu ivrau te gjithe perkrahsit per demokraci edhe qeverija juaj po ben po te njejtat gjera…….

 13. Ja qifsha robt krejt njesise speciale….pse spi arrestoni qishtu strukturat paralele ne mitrovice…Sjau man botha me dal anena se jeni killana

 14. O leshojeni albinin o bastarda. ju marroft zoti fetyren juve dhe qeverise se poshter qe e ka momentalisht kosova. po sikur te ishit aq shum te interesuar ta ruani rendin dhe qetesine ne kosove shkoni ne mitrovice e lidhni shkiet O bastarda.

 15. ktu problemi ishte qe ky vendim per me arrestua albin kurtin eshte nga EULEXI per at ketu dihet qe kosova nuk eshte e pamvarur politikanet tone nuk kan as nje ligje ne dor,ktu po dihet se EULEXI eshte mbi kosoven,EULEXI e ka partnerin e vet per te punua se bashku dhe aj eshte thaqi dhe tash ka pa eulexi qe po don albin kurti te hyn per zejgedhjet e vitit te ardhshme per at ka qen penges e eulexit se e din qe shumica e popullit vetojn albin kurti kur ishte aj kunder eulexit.

 16. Kriminelat e Kosoves!! turp per ket qeverisje, turp per Thaqin, Turp per kta POLIC . Po me rikujtoni 1999, pse nuk po i mbani AMBLEMAT ‘MILICIA’…….
  Turp per ty si qytetar i Kosoves qe nuk e kundershton padrejtsin ! Te gjith me ALBIN KURTIN.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *